Showing 1–12 of 41 results

Aromatizēti sojas vaska gabaliņi

10.00 
Aromatizētie sojas vaska gabaliņi ir darināti no dabiskām sastāvdaļām – organiskā sojas vaska un ēteriskajām eļļām.
Paredzēti novietošanai telpā, drēbju skapī vai ziemas periodā – automašīnā. Tos var kausēt aromlampās, piepildot telpu ar patīkamu aromātu.
 

Priežu čiekuri sīrupā 300g

7.00 
Uztura bagātinātājs Sīrups un čiekuri elpošanas ceļu veselībai Lielisks līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, īpaši ieteicams pie bronhītu saslimšanām, laringītiem, pēc pneimonijām. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušais, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 1 čiekurs (9g) un 2 tējkarotes (10ml/14g) sīrupa dienā. Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 2 čiekuri (18g) 3 ēdamkarotes (15ml/20g) sīrupa dienā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm, barojot ar krūti.

Priežu čiekuru bonbongas 200g

6.50 
Priežu čiekuru bonbongas 200g Uztura bagātinātājs Elpošanas ceļu veselībai Izcils līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Kā paši mēdzam šo produktu dēvēt: “sīrups tikai citā formā”! Ērti lietojams cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu, kam dažkārt neatliek laika mājās paņemt ēdamkaroti sīrupa no rīta! Tikpat efektīvs kā sīrups, profilaktisks līdzeklis aktīvo vīrusu periodā un pie pirmajiem saaukstēšanās simptomiem. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, pektīns, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 3 vienības dienā (21g). Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 5 vienības dienā (35g). Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm barojot ar krūti.

Priežu čiekuru dāvanu komplekts

21.00 
Priežu čiekuru dāvanu komplekts Komplekts namamātei. Čiekuriņš ikdienā imunitātes spēcināšanai, bonbongas ciemiņiem.

Priežu čiekuru sīrupa dāvanu komplekts

22.00 
Priežu čiekuru sīrupu dāvanu komplekts. Sīrupiņš imunitātei pie tējas, čiekuriņi vecākiem.

Priežu čiekuru sīrups 240ml

7.00 
Uztura bagātinātājs Sīrups elpošanas ceļu veselībai Izcils līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, bronhītiem, laringītiem, pneimonijām. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, jaunie priežu (PINUS SYLVESTRIS) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 3 tējkarotes dienā (15ml/20g). Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 3 ēdamkarotes dienā (45ml/60g). Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm barojot ar krūti.

Priežu čiekuru sukādes 150g

9.00 
Priežu čiekuru sukādes 150g Uztura bagātinātājs Elpošanas ceļu veselībai Kā visi priežu produkti, tas ir līdzeklis kakla profilaksei un veselībai. Svaigi priežu čiekuri ir bagāti ar ēteriskām eļļām, tanīnu, dzelzi, magniju. Priežu čiekuru sukādēs saglabājās vērtīgās lietas, tās veidos mutes dobumā un kaklā antibakteriālu vidi, aizsargājot no vīrusu piekļuves, atstājot visai intensīvu mazliet rūgtenu, sveķu garšu mutē. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri . Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 2 čiekuri dienā (8g). Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 3 čiekuri dienā (12g), Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm barojot ar krūti.

Svece olīvzaļā stikla traukā 130ml

15.00 
Lūsis, kas rotā sveces ārējo veidolu simbolizē ne tikai veiklību un ātrumu, bet arī gudrību. Kolekcija ir veidota balstoties uz ideju, ka kā pamata izejvielas tiek izmantotas otrreiz pārstrādātas stikla pudeles, organiskais sojas vasks un ēteriskās eļļas, apliecinot, ka lielisks dizains var palīdzēt arī videi.

Svece olīvzaļā stikla traukā 300ml

18.00 
Sojas vasks ir 100% dabīgs, atjaunojams un videi draudzīgs izejmateriāls. Degot sojas vaska svecei, tā neizdala kancerogēnas vielas un deg līdz pat 50% ilgāk kā, piemēram, parafīna svece. MIJA aromatizētās sojas vaska sveces lieliski izplata aromātu telpā.Svece stikla traukā ir darināta izmantojot tikai dabiskas sastāvdaļas – organisko sojas vasku, kokvilnas dakti un ēteriskās eļļas . Tā ir lieta otrreiz pārstrādātā stikla pudelē, apliecinot rūpes par vidi un piešķirot tai unikālu raksturu.

Svece stikla traukā 130ml

15.00 
Svece stikla traukā ir darināta izmantojot tikai dabiskas sastāvdaļas – organisko sojas vasku, kokvilnas dakti un ēteriskās eļļas . Tā ir lieta otrreiz pārstrādātā stikla pudelē, apliecinot rūpes par vidi un piešķirot tai unikālu raksturu.

Svece stikla traukā 300ml

18.00 
Svece stikla traukā ir darināta izmantojot tikai dabiskas sastāvdaļas – organisko sojas vasku, kokvilnas dakti un ēteriskās eļļas . Tā ir lieta otrreiz pārstrādātā stikla pudelē, apliecinot rūpes par vidi un piešķirot tai unikālu raksturu.

Svece zaļā stikla traukā 130ml

15.00 
Svece otrreiz pārstrādātā stikla pudelē “Lūsis” ir īpaša kolekcija, kas izgatavota 2023.gada februārī, atzīmējot mūsu dzimtās pilsētas Jēkabpils dzimšanas dienu. Tās mērķis ir godināt un veicināt Jēkabpils atpazīstamību. Lūsis, kas rotā sveces ārējo veidolu simbolizē ne tikai veiklību un ātrumu, bet arī gudrību. Kolekcija ir veidota balstoties uz ideju, ka kā pamata izejvielas tiek izmantotas otrreiz pārstrādātas stikla pudeles, organiskais sojas vasks un ēteriskās eļļas, apliecinot, ka lielisks dizains var palīdzēt arī videi.