Showing 1–12 of 125 results

Auzu pārslu cepumi ar šokolādi 300g

5.30 
Veselīgi, bet super gardi auzu pārslu cepumi ar šokolādi. Garšos gan lieliem, gan maziem. Paņem līdzi izbraukumos, uz skolu vai veselīgi našķojies mājās. Būs vienmēr svaigi, jo tiek gatavoti pēc pasūtījuma. Iepakoti kastītē ~15 gb/300 g.

Dāvanu komplekts Nr. 1

24.00 
Dāvanu komplekts Nr. 1 Dāvanu komplektā iekļauts: Strausu gaļas mērce 255 g x 1 gab Strausu gaļas mērce ar tomātiem 255 g x 1 gab Strausu aknu pastēte 100 g x 1 gab Liellopu aknu pastēte 100 g x 1 gab  

Dāvanu komplekts Nr. 2

24.00 
Dāvanu komplekts Nr. 2 Dāvanu komplektā iekļauts: Strausu tauku krēms 40 ml Strausu tauku ziepes Strausa tauku lūpu balzāms 10 g Kazas piena konfektes 200 g.

Divas sirdis ozolkoka uzkodu trauks

23.00 
Divas sirdis ozolkoka uzkodu trauks Svars: 580g; Izmērs: 37cm X 27cm

Ķiploku tēja ar ingveru 75g

6.00 
Ķiploku tēja ar ingveru 75g Produkta sastāvdaļaskaltēti ķiploki, kaltēts ingvers(BIO)

Ķiploku tēja ar upenēm 75g

6.00 
Ķiploku tēja ar upenēm 75g Produkta sastāvdaļaskaltēts ķiploks,  kaltētas upenes(BIO).

Lina arommaisiņš

9.00 
Lina arommaisiņš Vai zināji, ka smarža ir viens no spēcīgākajiem emociju un pašsajūtas ietekmētājiem? 100% dabīgā lina aromātiskie maisiņi ir pildīti ar 3×3 cm lieliem sojas vaska gabaliņiem, kas piesūcināti ar ēteriskajām eļļām. Tie radīs patīkamu smaržu un noskaņu telpā vai Jūsu automašīnā. Nav ieteicams cilvēkiem ar alerģisku reakciju uz kādu no sastāvdaļām un bērniem līdz 3 gadu vecumam!  

Lina dvielis 40×80 cm

16.00 
Lina dvielis 40x80 cm Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks. Linam piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, kas neizraisa alerģiju un ir ieteicams cilvēkiem ar jutīgu ādu. Lina dvieļi ir elpojoši, un tiem piemīt augsta gaisa caurlaidība. Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Lina gultasveļas komplekts

130.00 175.00 
Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks. Dabīgā lina audumam piemīt izcila termoregulācijas spēja, gaisa telpa starp auduma šķiedrām vasarā absorbē mitrumu, savukārt ziemā sasilda, ļaujot Jums izbaudīt veselīgu miegu. Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Lina miega zaķis bērniem

21.00 
Lina miega zaķis bērniem

Miega zaķis izgatavots no mīkstināta 100%  dabīga lina, pildījumā izmantots holofaibers. Piemērots jau no bērna piedzimšanas, nesatur mazas, zīdainim bīstamas detaļas. Neizraisa alerģiju, piemīt augsta gaisa caurlaidība, ir elpojošs un antibakteriāls. Īpaši piemērots lietošanai miega laikā un ikreiz, kad mazulim ir nepieciešams justies droši un ērti.

Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Izmērs: 27,5 x 27,5 cm (neskaitot Zaķa galvu un ausis)

 

Lina segas pārvalks

110.00 145.00 
Lina segas pārvalks
Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks.
Dabīgā lina audumam piemīt izcila termoregulācijas spēja, gaisa telpa starp auduma šķiedrām vasarā absorbē mitrumu, savukārt ziemā sasilda, ļaujot Jums baudīt veselīgu miegu.
Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai ir 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.