Showing 1–12 of 54 results

Aromatizēti sojas vaska gabaliņi

10.00 
Aromatizētie sojas vaska gabaliņi ir darināti no dabiskām sastāvdaļām – organiskā sojas vaska un ēteriskajām eļļām.
Paredzēti novietošanai telpā, drēbju skapī vai ziemas periodā – automašīnā. Tos var kausēt aromlampās, piepildot telpu ar patīkamu aromātu.
 

Divas sirdis ozolkoka uzkodu trauks

24.00 
Divas sirdis ozolkoka uzkodu trauks Svars: 580g; Izmērs: 37cm X 27cm

Lina miega zaķis bērniem

21.00 
Lina miega zaķis bērniem

Miega zaķis izgatavots no mīkstināta 100%  dabīga lina, pildījumā izmantots holofaibers. Piemērots jau no bērna piedzimšanas, nesatur mazas, zīdainim bīstamas detaļas. Neizraisa alerģiju, piemīt augsta gaisa caurlaidība, ir elpojošs un antibakteriāls. Īpaši piemērots lietošanai miega laikā un ikreiz, kad mazulim ir nepieciešams justies droši un ērti.

Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Izmērs: 27,5 x 27,5 cm (neskaitot Zaķa galvu un ausis)

 

Ozolkoka brokastu paplāte 56x24cm

40.00 
Ozolkoka brokastu paplāte 56x24cm Svars: 1900g Izmērs: 56cm X 24cm

Ozolkoka servējamais galdiņš

85.00 
Servējamais galdiņš. Svars: 2800g; Izmērs: 62cm x 42cm.

Ozolkoka uzkodu trauks trejdaiviņas mazais

30.00 
Ozolkoka uzkodu trauks trejdaiviņas mazais Svars: 900g; Izmērs: 44cm X 26cm

Priežu čiekuri sīrupā 300g

7.00 
Uztura bagātinātājs Sīrups un čiekuri elpošanas ceļu veselībai Lielisks līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, īpaši ieteicams pie bronhītu saslimšanām, laringītiem, pēc pneimonijām. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušais, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 1 čiekurs (9g) un 2 tējkarotes (10ml/14g) sīrupa dienā. Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 2 čiekuri (18g) 3 ēdamkarotes (15ml/20g) sīrupa dienā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm, barojot ar krūti.

Priežu čiekuru bonbongas 200g

6.50 
Priežu čiekuru bonbongas 200g Uztura bagātinātājs Elpošanas ceļu veselībai Izcils līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Kā paši mēdzam šo produktu dēvēt: “sīrups tikai citā formā”! Ērti lietojams cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu, kam dažkārt neatliek laika mājās paņemt ēdamkaroti sīrupa no rīta! Tikpat efektīvs kā sīrups, profilaktisks līdzeklis aktīvo vīrusu periodā un pie pirmajiem saaukstēšanās simptomiem. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, pektīns, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 3 vienības dienā (21g). Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 5 vienības dienā (35g). Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm barojot ar krūti.

Priežu čiekuru dāvanu komplekts

21.00 
Priežu čiekuru dāvanu komplekts Komplekts namamātei. Čiekuriņš ikdienā imunitātes spēcināšanai, bonbongas ciemiņiem.