Showing 1–12 of 95 results

Auzu pārslu cepumi ar šokolādi 300g

5.30 
Veselīgi, bet super gardi auzu pārslu cepumi ar šokolādi. Garšos gan lieliem, gan maziem. Paņem līdzi izbraukumos, uz skolu vai veselīgi našķojies mājās. Būs vienmēr svaigi, jo tiek gatavoti pēc pasūtījuma. Iepakoti kastītē ~15 gb/300 g.

Divas sirdis ozolkoka uzkodu trauks

22.00 
Divas sirdis ozolkoka uzkodu trauks Svars: 580g; Izmērs: 37cm X 27cm

Lina arommaisiņš

9.00 
Lina arommaisiņš Vai zināji, ka smarža ir viens no spēcīgākajiem emociju un pašsajūtas ietekmētājiem? 100% dabīgā lina aromātiskie maisiņi ir pildīti ar 3×3 cm lieliem sojas vaska gabaliņiem, kas piesūcināti ar ēteriskajām eļļām. Tie radīs patīkamu smaržu un noskaņu telpā vai Jūsu automašīnā. Nav ieteicams cilvēkiem ar alerģisku reakciju uz kādu no sastāvdaļām un bērniem līdz 3 gadu vecumam!  

Lina dvielis 40×80 cm

16.00 
Lina dvielis 40x80 cm Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks. Linam piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, kas neizraisa alerģiju un ir ieteicams cilvēkiem ar jutīgu ādu. Lina dvieļi ir elpojoši, un tiem piemīt augsta gaisa caurlaidība. Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Lina gultasveļas komplekts

130.00 175.00 
Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks. Dabīgā lina audumam piemīt izcila termoregulācijas spēja, gaisa telpa starp auduma šķiedrām vasarā absorbē mitrumu, savukārt ziemā sasilda, ļaujot Jums izbaudīt veselīgu miegu. Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Lina miega zaķis bērniem

21.00 
Lina miega zaķis bērniem

Miega zaķis izgatavots no mīkstināta 100%  dabīga lina, pildījumā izmantots holofaibers. Piemērots jau no bērna piedzimšanas, nesatur mazas, zīdainim bīstamas detaļas. Neizraisa alerģiju, piemīt augsta gaisa caurlaidība, ir elpojošs un antibakteriāls. Īpaši piemērots lietošanai miega laikā un ikreiz, kad mazulim ir nepieciešams justies droši un ērti.

Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Izmērs: 27,5 x 27,5 cm (neskaitot Zaķa galvu un ausis)

 

Lina segas pārvalks

110.00 145.00 
Lina segas pārvalks
Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks.
Dabīgā lina audumam piemīt izcila termoregulācijas spēja, gaisa telpa starp auduma šķiedrām vasarā absorbē mitrumu, savukārt ziemā sasilda, ļaujot Jums baudīt veselīgu miegu.
Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai ir 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Lina spilvendrāna

25.00 
Lina spilvendrāna
Jau gadu tūkstošiem mūsu senči linu ir nodevuši no paaudzes paaudzē. Pateicoties tā dabiskās šķiedras īpašībām, lins ir teju nenovalkājams, un to pareizi kopjot, ar gadiem tas kļūst tikai patīkami mīkstāks.
Dabīgā lina audumam piemīt izcila termoregulācijas spēja, gaisa telpa starp auduma šķiedrām vasarā absorbē mitrumu, savukārt ziemā sasilda, ļaujot Jums izbaudīt veselīgu miegu.
Kopšana: Gludināt līdz 150ᵒC temperatūrā. Nežāvēt veļas žāvētājā. Optimālā temperatūra izstrādājuma mazgāšanai 40 ᵒC. Mazgāšanā neizmantot balinātājus.

Mija dāvanu komplekts

26.00 
Mija dāvanu komplekts. Dāvanu komplektā ietilpst:
  • Svece stikla traukā 300ml.
  • Lina arommaisiņš.
 

Priežu čiekuri sīrupā 300g

7.00 
Uztura bagātinātājs Sīrups un čiekuri elpošanas ceļu veselībai Lielisks līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, īpaši ieteicams pie bronhītu saslimšanām, laringītiem, pēc pneimonijām. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušais, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 1 čiekurs (9g) un 2 tējkarotes (10ml/14g) sīrupa dienā. Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 2 čiekuri (18g) 3 ēdamkarotes (15ml/20g) sīrupa dienā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm, barojot ar krūti.

Priežu čiekuru bonbongas 200g

6.50 
Priežu čiekuru bonbongas 200g Uztura bagātinātājs Elpošanas ceļu veselībai Izcils līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Kā paši mēdzam šo produktu dēvēt: “sīrups tikai citā formā”! Ērti lietojams cilvēkiem ar aktīvu dzīves veidu, kam dažkārt neatliek laika mājās paņemt ēdamkaroti sīrupa no rīta! Tikpat efektīvs kā sīrups, profilaktisks līdzeklis aktīvo vīrusu periodā un pie pirmajiem saaukstēšanās simptomiem. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Sastāvs: Ūdens, cukurs, pektīns, jaunie priežu (pinus sylvestris) čiekuri. Ieteicamā diennakts deva: Bērniem no 2 līdz 10 gadiem 3 vienības dienā (21g). Bērniem no 10 gadiem un pieaugušajiem 5 vienības dienā (35g). Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nav ieteicams grūtniecēm un mātēm barojot ar krūti.

Priežu čiekuru dāvanu komplekts

21.00 
Priežu čiekuru dāvanu komplekts Komplekts namamātei. Čiekuriņš ikdienā imunitātes spēcināšanai, bonbongas ciemiņiem.