Biedrības jaunumi

Latvijas Mājražotājiem – Jauns sākums

Kopš mēs uzsākām savas aktivitātes pirms pieciem gadiem, neaizdomājāmies kurp tas novedīs. Tagad, ievelkot dziļu elpu pirms jauna sākuma, varam mazliet atskatīties, kas noticis šo 5 gadu laikā.

Viss sākās 2014.gadā, kad izveidojām sociālajā vietnē Twitter kontu @majrazotaji ar nolūku iegūt informāciju par Latvijas mājražotājiem, zemniekiem, iegūt kontaktus un uzzināt par iespējām iegādāties Latvijas mazo ražotāju produktus.

Interese bija milzīga – gan no potenciālajiem šo produktu pircējiem, gan pašiem ražotājiem.

Nebija ilgi jāgaida – pēc pāris mēnešiem jau kopā ar 10 pirmajiem drosmīgajiem ražotājiem dibinājām Biedrību ar mērķi turpināt mūsu iesākto darbu – savest kopā pircēju ar ražotāju, izstrādāt katalogu internetā u.tml.

Turpinājām ar strauju izaugsmi. Pavisam drīz Biedrībā bija jau vairāk kā 100 biedru, rīkojām paši savus tirdziņus, pasākumus, izveidojām mājas lapu, uzsākām sadarbību ar desmitiem uzņēmumu, kas vēlējās atbalstīt Latvijas ražotājus.

Kādu laiku bijām mazliet pieklusuši, jo Biedrība joprojām ir brīvprātīgs projekts, kuram līdz šim varējām veltīt tikai no algotajiem darbiem brīvo laiku.

Šogad, kad marta beigās apritēs pieci gadi kopš biedrības Latvijas Mājražotāji dibināšanas, esam atraduši spēku un domubiedrus, lai turpinātu iesākto. Tagad jau ar trīskāršu sparu.

Tādēļ esiet gatavi sagaidīt no mums daudz jauna, daudz noderīgas informācijas, aktīvus sociālo tīklu kontus, pasākumus, tirdziņus un daudz ko citu.

Dosimies degustācijās uz birojiem un pasākumiem, atvērsim interneta veikalu ar vēl neredzētu, unikālu, mūsu biedru – Latvijas mājražotāju un mazo ražotāju produkciju.

Aicinām būt kopā ar mums ikvienu, kas izvēlas Latvijas produktus, novērtē drosmīgos un uzņēmīgos mājražotājus, amatniekus un saimniekus!

Tiekamies!