Ražotāju raksti

Jaunums no Satori Alfa – Smiltsērkšķu jauno lapu dzinumu un sēklu izspiedu pulveri

Lietojot smiltsērkšķus, jau no seniem laikiem gan cilvēki, gan dzīvnieki (pašdziedējoties – izmantojot uzturā lapiņas, mizu un ogas) ir panākuši pozitīvas izmaiņas savā veselībā.

Smiltsērkšķi ir vienīgie, kas satur četras nepiesātinātās taukskābes; (Omega-3 (samazina iekaisumus un noņem nogurumu), Omega-6 (samazina vēža iespējamību ), Omega-7 (samazina locītavu sāpes, ekzēmas un psoriāzes simptomus), Omega-9 (pazemina holesterīnu).

Smiltsērkšķu augos kopā ir aptuveni 150 dažādu aktīvu vielu un ķīmisku savienojumu, un šīs vielas organismā viena otras darbību pastiprina ( farmakoloģiskais sinerģisms) un nodrošina organisma pareizu fizioloģisku funkcionēšanu.

Smiltsērkšķu lapu dzinumu pulveris - Satori Alfa

Pulvera analīzes parāda ļoti lielu dzelzs daudzumu – 70 mg/% lapiņās un dzinumos un 46,2mg/% sēklu izspiedu pulverī, kā arī mangānu, varu, cinku, kobaltu, magniju. Piedevā ir mazs kalcija daudzums, kas liecina par to, ka dzelzs labi uzsūksies.

Smiltsērkšķu lapu un jauno dzinumu pulveris ir gatavots īpaši saudzīgā režīmā – maksimāli cenšoties saglabāt gan organiskās, gan neorganiskās vērtības.

Smiltsērkšķu zariņu un lapiņu pulverī īpaši daudz ir dzelzs,mangāns, cinks un varš. Varš nepieciešams sarkano asinsķermenīšu veidošanai un ir enzīmu svarīga sastāvdaļa.

Vara trūkums izraisa vispārēja vājuma sajūtu, ādas iekaisumus, apgrūtinātu elpošanu.

Dzelzs organismā nodrošina skābekļa piegādi audiem un ogļskābās gāzes transportēšanu projām no audiem. Saistoties ar olbaltumu, dzelzs veido eritrocītos hemoglobīnu – vielu, kas skābekli no plaušām nogādā organisma šūnās un arī piešķir asinīm raksturīgo sarkano krāsu.Dzelzs deficīts organismā izraisa nogurumu, nespēku, galvas sāpes un matu izkrišanu.

Pasaules veselības organizācija norāda ka 51% sieviešu cieš no dzelzs trūkuma organismā. Daudzas sievietes ar ēdienu nespēj kompensēt dzelzs zudumus, kuri veidojas pēc menstruācijām. Arī grūtniecēm bieži novēro Fe trūkumu un zemu hemoglobīnu.

Cinks vajadzīgs normālai ādas, matu, nagu augšanai, kā arī labai brūču dzīšanai, jo tam ir nozīmīga loma olbaltumvielu (organisma būves materiāls, kā ķieģeļi mājai) sintēzē un šūnu ģenētiskās informācijas kopēšanā (pārnešanā) šūnu dalīšanās un augšanas laikā. Cinks ir ļoti svarīgs veselas imūnās sistēmas darbībai, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot – bez infekcijām un audzējiem. Ir ziņas, ka hronisks cinka trūkums organismā var radīt labvēlīgus apstākļus vēža attīstībai.

Smiltsērkšķu sēklu izpiedas - Satori Alfa

Dienas deva: Viena ēdamkarote (sievietēm, kurām ir dzelzs deficīta simptomi – līdz 2 karotēm dienā).

Produktus var lietot dažādos veidos:

  • pievienot salātiem
  • uzbērt uz sviestmaizes ( pulveris ir bez garšas un smaržas)
  • iemaisīt kefīrā, paniņās, jogurtā, ļaujot tam nedaudz samitrināties un sajaukties.

Būtu labi, ja ir iespējams, lietot arī otru produktu – smiltsērkšķu sēklu izspiedas. Tajās ir vēl 14% eļļas, kuru tehnoloģiski nav iespējams dabūt ārā no sēklām. Veselībai nāks par labu, ja lietosiet dienā vienu karoti lapu pulveri „Možums” un otru karoti smiltsērkšķu sēklu izspiedu pulveri pie ēdiena.

Satori Alfa vadītājs Māris Selga