Jaunumi

IETAUPI MARĶĒJOT SAVU PRODUKCIJU – IZMANTO UZLĪMJU PRINTERI

Liela daļa mājražotāju marķē savu produkciju, lai to varētu atšķirt un izcelt tirgū starp citiem produktiem. Viens no populārākajiem un universālākajiem marķēšanas veidiem ir uzlīmes.

Mūsdienās uzlīmju dizaini tiek sagatavoti un drukāti digitāli, kas ir ērts un ātrs veids kā nomarķēt lielu daudzumu produktu. Tie, kas jau to dara, visbiežāk pasūta uzlīmju ražotājam lielu daudzumu ar viena veida etiķetēm, kas tiek noliktas plauktā un ik pa laikam paņemtas, lai aplīmētu produktu, bet pēc tam ieliktas atpakaļ plauktā.

Iedomājies, ka vari katram klientam nodrošināt produktu ar individuālu vēlējumu? Vai arī kāds uzņēmums grib tavu produkciju marķēt ar savu logo un dāvināt svētkos saviem partneriem un Tu to vari nodrošināt momentā neraizējoties par uzlīmju minimālajiem pasūtījuma apjomiem.

Tu to vari izdarīt, jo beidzot arī Latvijā ir pieejami dažādu veidu Epson uzlīmju printeri, kas paredzēti individuālu uzlīmju drukāšanai.

Materiālu izvēle ir milzīga, iespējams drukāt uz jau iepriekš sagatavotām dažādu veidu formu un izmēru uzlīmēm. Uzlīmju materiāls ir augstas kvalitātes, kas pārbaudīts testos uz mitrumu, karstumu, salu un citām ārējām fiziskām iedarbībām.

Mazākām uzlīmju, dāvanu lentu vai siltuma saraušanās tuneļu apdrukāšanai ir pieejami LW jeb LableWorks sērijas Epson printeri, savukārt lielākām uzlīmēm un lieliem apjomiem ir pieejami CW, jeb ColorWorks sērijas Epson printeri.

Ja vēlies pats drukāt uzlīmes saviem produktiem, mēs Tev palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu un materiālu, kā arī apmācīsim iekārtu lietošanā un pieejamajos materiālos. Uzstādām arī nestandarta risinājumus, kas saistīti ar produktu marķēšanu drukājot uz produkta, pieejami risinājumi arī konveijeriem.

Nāc uz mūsu mājaslapu drukalabak.lv un iepazīsties ar printeriem. Ja rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums – normunds@drukalabak.lv